R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNADaleka ekspedycja i ulepszanie ekwipunku
Daleka ekspedycja i ulepszanie ekwipunku

Drogie damy i lordowie, jak sobie radzicie na placu ćwiczebnym? Chcielibyście wycisnąć więcej ze swoich dowódców? Już niedługo w grze pojawi się nowa rozgrywka --- Daleka ekspedycja! Co więcej, pokonując w niej swoich wrogów, otrzymasz materiały konieczne do uzyskania nowej funkcji ---ulepszanie ekwipunku, za pomocą której możesz wzmocnić swoich żołnierzy i lordów!


Poniżej znajdziesz więcej informacji na temat ulepszania ekwipunku i „Dalekiej ekspedycji”.


Ulepszanie ekwipunku


Ekwipunek jest kluczowy zarówno na polu bitwy, jak i podczas gromadzenia zasobów. Nowa funkcja – ulepszanie ekwipunku – pozwoli na wzmocnienie każdego z elementów ekwipunku z osobna w pożądany przez ciebie sposób. Wystarczy kliknąć ikonkę „Ulepsz” obok „Wykuj” na stronie Kuźnia.


 1.png


Każdy z elementów ekwipunku oferuje 4 miejsca: zielone, niebieskie, fioletowe i złote. (niepospolity, rzadki, epicki, legendarny)


Miejsce w danym kolorze zostanie odblokowane wówczas, gdy będziesz posiadać ten sam poziom ekwipunku, a dodatkowo losowa premia zostanie przypisana do tego miejsca. Możesz ją wzmocnić za pomocą rudy do ulepszania (niezbędny przedmiot, który można zdobyć podczas ekspedycji) lub wymienić na przedmiot resetujący.


2.png


Aby podnieść limit premii, musisz odblokować odpowiednie badania w „ulepszaniu ekwipunku” w wieży maestera. Pamiętaj o badaniach!


3.png


Daleka ekspedycja


Daleka ekspedycja jest w tej chwili jedynym sposobem na zdobycie niezbędnego materiału do ulepszenia ekwipunku. Sprawdź, jak jej użyć, aby uzyskać jak najwięcej rudy do ulepszania.


Wymagane: gracze z poziomem zamku 18+


Wejście: Kliknij w plac ćwiczebny, aby wejść w „Daleką ekspedycję”.


4.png


Podobnie jak na placu ćwiczebnym, tylko w tym czasie musisz pokonać dziesięciu silnych przeciwników po kolei. Zdrowie dowódcy, siła i oddziały nie resetują się po każdej bitwie, a przeciwnicy w tym trybie to kontrolowane przez PC kopie formacji innych graczy. Unikanie strat jest kluczem do zwycięstwa!


Wybieraj spośród poziomów trudności oraz wyzwań


Każdy z etapów ma 5 stopni trudności. Musisz wyczyścić poprzedni poziom trudności, aby przejść do następnego. Możesz wybrać tylko JEDEN poziom trudności dziennie. Kiedy już to zrobisz, poziomu trudności nie będzie można zmienić, a postępu nie można zresetować tego samego dnia. W tym trybie twoja formacja będzie ustawiona jako piechur-kawalerzysta. Wybieraj ostrożnie!


Podnoś poziom swojego dowódcy i weź ze sobą smoka


Im wyższa jakość twojego dowódcy, tym więcej oddziałów możesz zaangażować w bitwę. Nie będzie to miało wpływu na twoje oddziały w koszarach. Jakość oddziałów zależy od poziomu twoich badań. Możesz też wziąć smoka, aby asystował ci podczas bitwy.


Uwaga! Przedmioty, które zapewniają premię bitewną (np. zapał) oraz talent lorda nie będą działać w tej funkcji.


Zdobywaj rudę do ulepszania, aby ulepszyć swój ekwipunek


Pokonując wrogów, otrzymujesz niezbędne materiały – rudę do ulepszania ekwipunku i inne przedmioty.


Awansuj swoich dowódców, wychowaj smoka i przygotuj się, aby stawić czoła wszelkim trudnościom!