R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNADrugi Smok Już Jest
Drugi Smok Już Jest

Jak sobie radzi twój smok? Na jakim teraz jest poziomie? Czy wyposażyłeś go już w pełne umiejętności pasywne?


Jak ogłoszono jakiś czas temu, drugi smok „Cienisty Księżyc” wykluwa się i wreszcie ujawni się w grze w tym tygodniu! Atrybuty drugiego smoka będą lepsze niż pierwszego, a umiejętności będą się znacznie różnić. Sprawdź poniżej, aby dowiedzieć się, jak zdobyć smocze jajo i wyhodować smoka!


Zdobądź Smocze Jajo poprzez Wydarzenie Smocze Łowy


Znak Prawdziwego Smoka, niezbędny przedmiot, który służy do wykupienia smoczego jajka „Cienistego Księżyca”, będzie dostępny głównie w nowym wydarzeniu o nazwie Smocze Łowy i pakietach prezentowych. Niewielka ilość będzie również dostępna poprzez inne działania w grze.


Od czasu do czasu wydarzenie Polowanie na Smoka będzie otwarte. Pierwszy rozpocznie się 19 stycznia i potrwa 2 dni. Będziesz miał szansę zdobyć Smoczą Przynętę, atakując Grupę Rebeliantów podczas Smoczych Łowów. Legowisko smoka pojawi się na mapie świata przez 60 minut po użyciu Smoczej przynęty. Rozpoczęcie rajdu przeciwko legowisku smoka ma szansę wydropić Znak Prawdziwego Smoka, Esencję Cienia, Róg Przebudzenia i inne cenne zasoby.


Ważne: Twój pierwszy smok musi być co najmniej Lv. 50, aby zdobyć drugie jajo smoka.


1.jpg


Walka ze swoim drugim smokiem


Podobnie jak pierwszy smok, możesz także wyposażyć drugiego z 6 umiejętności pasywnych po ulepszeniu go do starożytnego poziomu. Ale w przeciwieństwie do pierwszego smoka, którego talent przyspiesza badania i budowę, twój drugi smok pomoże ci w gromadzeniu i w walce!


2.png


3.png


Użyj esencji cienia, aby rozwinąć drugiego smoka


Esencja Cienia jest niezbędnym przedmiotem do ewolucji drugiego smoka. Możesz wymienić Esencję Cienia w sklepie Handlarz Jaj Smoka za pomocą Znaku Prawdziwego Smoka lub przejść poprzez pakiety w grze.


Uwaga: Ognista Esencja jest przeznaczona wyłącznie dla pierwszego smoka, a twoja dodatkowa Ognista Esencja może zostać wymieniona na przedmioty podczas specjalnych wydarzeń w przyszłości.


4.jpg


Wskazówki:


Znak Prawdziwego Smoka: przedmiot, który można wymienić na wiele przedmiotów w Smoczym Sklepie, w tym jajo drugiego smoka.


Esencja Cienia: Przedmiot niezbędny do ewolucji drugiego smoka, wyłącznie na wyłączność.


Róg Przebudzenia: Przedmiot niezbędny do uruchomienia nowej umiejętności związanej z walką dla drugiego smoka.


Wyszkol drugiego własnego smoka i zatriumfuj nad wrogami!


Pamiętaj, że powyższa treść może zostać dostosowana do zmian w rozwoju. Ostateczne aktualizacje zostaną określone w grze. ”