R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNAGame of Thrones Winter is Coming Nowa Aktualizacja 01/12
Game of Thrones Winter is Coming Nowa Aktualizacja 01/12

2023/01/12 11:00-15:00 GMT+8

2023/01/12 03:00-07:00 GMT


1. Nowa Zawartość

- Dodano nowy system „Mentor-Uczeń”. Kwalifikowani Nowi lub doświadczeni Lordowie i Damy mogą być Mentorami i Uczniami. Wykonuj zadania we współpracy i zdobywaj różne nagrody.


2. Ulepszenia Związane z Przymierzami

- Dodano Nową funkcję Budynków Przymierza: Przywódca Przymierza i Urzędnicy mogą budować Budynki Specjalne Sojuszu, klikając puste miejsca na mapie. Dostępne budynki to: Magazyn Zasobów Przymierza, Obóz Wojenny Przymierza, Wieża Obronna Przymierza i Sztandar Przymierza. Wszystkie budynki Sojuszu zostaną wzniesione natychmiast, wszystkie budynki z wyjątkiem Sztandaru Sojuszu pozostaną na mapie tylko przez ograniczony czas. Budynki Przymierza wejdą w okres odnowienia konstrukcji po ich wybudowaniu i będą ponownie dostępne, gdy skończy się czas odnowienia. Wszystkie Budynki Przymierza są dostępne tylko dla członków sojuszu w tym samym królestwie, do którego należy Przymierze.

- Magazyn Zasobów Przymierza: Lordowie Królewscy mogą przenosić zasoby do magazynu po opłaceniu określonej kwoty podatku transportowego. Przy pobieraniu zasobów z magazynu nie będzie wymagany żaden podatek transportowy. Mając ponad określoną ilość zasobów w magazynie, sojusz nie będzie mógł przełączyć się do innego królestwa, dopóki ilość zasobów nie spadnie do kwalifikującej się ilości.

- Wieża Obronna Przymierza: Po zbudowaniu Rozejm zostanie zastosowany do wszystkich członków Sojuszu znajdujących się w tym samym Królestwie, do którego należy Przymierze. W przypadku Królewskich Lordów i Dam, które mają już trwający rozejm, licznik czasu ochrony zostanie zsumowany. W przypadku Królewskich Lordów i Dam w stanie Zapału lub nie mogących użyć przedmiotów rozejmu z innych powodów (w zakazanym obszarze, wojska na zewnątrz itp.), Wieża Obronna Przymierza nie będzie mogła nałożyć na nich Rozejmu.

- Obóz Wojenny Przymierza: Jeśli Lordowie i Damy mają aktywny „Żeton Honoru”, możesz wysłać swoje wojska do Obozu Wojennego Przymierza. Inni członkowie sojuszu będą mogli używać twoich żołnierzy do organizowania rajdów przeciwko takim celom, jak: Obozy Rebeliantów, Obozy Smoków, Obóz Dzielnych Towarzyszy i w nowym Bossie Przymierza.

- Przeprojektowany Boss Przymierza: Przywódca Sojuszu i Urzędnicy mogą przyzywać Bossa Sojuszu raz na 7 dni. Po przywołaniu, członkowie Przymierza mogą pokonać Bossów Sojuszu poprzez Najazdy i otrzymać różne nagrody!

- Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź opisy w grze.3. Ulepszenia

- Zużyta wytrwałość Królewskich Lordów i Dam zostanie zwrócona, gdy nie uda się pokonać Grup Rebeliantów.

- Poprawiono niektóre inne wrażenia z gry i GUI.4. Poprawki błędów

- Naprawiono nieprawidłowe Punkty Handicapu podczas przewidywania w Wydarzeniu Podboju Sojuszu.

- Naprawiono nieprawidłowe pojawianie się zasobu Winterfell w wydarzeniu Oblężenie Winterfell.

- Naprawiono kilka innych drobnych błędów.


Zespół GoT Winter is Coming