R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNANowa Funkcja: Wydarzenie Bojowe RTS „Oblężenie Winterfell”
Nowa Funkcja: Wydarzenie Bojowe RTS „Oblężenie Winterfell”

Nowe wydarzenie Oblężenie Winterfell niedługo się rozpocznie! W tym pojedynku między dwoma sojuszami, twój sojusz będzie miał zaciekłą rywalizację z twoim przeciwnikiem na nowym polu bitwy, wykorzystując umiejętności bitewne strategii czasu rzeczywistego, zajmując budynki i konwojując zasoby do wymaganych budynków, aby zdobyć więcej punktów. Ostatecznie sojusz z największą liczbą punktów zostanie ogłoszony zwycięzcą i otrzyma wspaniałe nagrody. Czytaj dalej, aby poznać szczegółowe zasady wydarzenia i przygotować się na nadchodzącą wojnę.


image.png


Rejestracja i przygotowania

Podobnie jak w przypadku Podboju Sojuszu, urzędnicy sojuszu mogą wybrać  różne przedziały czasowe, aby zarejestrować Oblężenie Winterfell. 50 najlepszych sojuszy w niechronionych królestwach kwalifikuje się do udziału w wydarzeniu, a wszyscy uczestnicy zostaną przydzieleni do 3 różnych lig (a mianowicie Super League, A League i B League) na podstawie ich rankingu bitewnego. Okres rejestracji będzie trwał 24 godziny, a na wejście na pole bitwy będzie 30 minut. 30 minut przed rozpoczęciem meczu będziesz mógł teleportować się na nową mapę, a Twoje wzmocnienia i premie Lordówzostaną skopiowane w tym meczu. Urzędnicy mogą kupić przedmioty przyspieszające leczenie w Sklepie Bitewnym przed rozpoczęciem meczu. Co nie mniej ważne, żaden oddział nie zginie w tym przypadku. 

Przyjazne przypomnienie:

1. Smok jest niedostępny na polu bitwy. 

2. Buty wyścigowe są niedostępne na polu bitwy. 

3. Po wejściu na pola bitwy nie można wykonywać akcji wysyłania wojsk poza pole bitwy.

4. Funkcja „Rally” jest niedostępna na polu bitwy. 

5. *Pamiętaj, że przed wejściem na pole bitwy musisz zmienić swojego Lorda w jednego z dostępnych dowódców, w przeciwnym razie twoja Premia Lorda nie zostanie zastosowany.


Informacje o Polu Bitwy

Pole bitwy Oblężenia Winterfell ma podobną mapę wydarzeń, ale zupełnie inne tryby bitwy. Sprawdź poniżej mapę, budynki i tryb bitwy RTS, aby z wyprzedzeniem ustawić swoją strategię.


A. Mapa wydarzeń & Budynki

Pierwszy kres - Posterunek Greyjoy i Posterunek Starka są nieosłonięte.

Drugi Okres - wszystkie pozostałe struktury są nieekranowane 12 minut później.

Trzeci Okres - pojawiają się zasoby Winterfel”


I. Zajmowanie budynków i dostarczanie zasobów

Zdobywaj budynki na polu bitwy, aby otrzymywać punkty sojuszu i indywidualne punkty. Niektóre struktury (Gorące Źródło/Zbrojownia) mogą również zapewnić Twojemu sojuszowi premie.