R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNAPrzygotuj się na zupełnie nowe misje w wydarzeniu „Wspomnienia czardrzewa”!
Przygotuj się na zupełnie nowe misje w wydarzeniu „Wspomnienia czardrzewa”!

Próby czardrzewa od zawsze są jednym z najbardziej popularnych trybów w grze. Nowe, dostępne od 20 lipca do 28 lipca wydarzenie „Wspomnienia czardrzewa” zawiera mechanikę podobną do tej znanej z prób czardrzewa. Ukończ misje wydarzenia, aby mieć szansę na odblokowanie nowego dowódcy, Hektora, i zdobycie nowego zdjęcia „Pusty tron”. Więcej szczegółów znajdziesz poniżej.
Wymagania: Gracze na serwerach założonych wcześniej niż 14 dni temu.


Wejście: Kliknij ikonę „Wspomnienia czardrzewa” w „Wielkim wydarzeniu” w prawym górnym rogu interfejsu gry.


Czas trwania wydarzenia: od 20 lipca do 27 lipca
Ukończ misje w wydarzeniu „Wspomnienia czardrzewa”


W przeciwieństwie do prób czardrzewa, „Wspomnienia czardrzewa” to wydarzenie trwające osiem dni, które będzie dostępnie regularnie. W trakcie pierwszych siedmiu dni staną przed tobą otworem etapy i konkretne misje, a podczas dodatkowego dnia otrzymasz możliwość wymiany przedmiotów w sklepie. Duch czardrzewa może zostać wykorzystany w próbach czardrzewa i wspomnieniach czardrzewa.


1-Weirwood Memories.png
Ukończ etapy, aby zdobyć żetony czardrzewa


Dostępne są trzy poziomy trudności: zwykły, elitarny i epicki. Przechodzenie etapów gwarantuje zdobycie nagród takich jak żetony czardrzewa, które można wymienić na przedmioty w sklepie. Ukończenie misji wyzwań i misji codziennych również pozwala zdobyć żetony czardrzewa, jeśli spełnisz określone wymagania.
  


Pamiętaj, że żetony czardrzewa znikną po zakończeniu wydarzenia. Powiadają, że czardrzewa są związane z węzłami magii oplatającymi cały świat i mogą w nieznany sposób komunikować się ze Starymi Bogami. 
Odblokuj nowego dowódcę, Hektora, i wyjątkowe zdjęcie w sklepie czardrzewa


Ludzie pragnęli przybycia dowódcy włóczników i oto nadszedł Hektor. Zwiększa on całkowity atak i obronę włóczników, jednocześnie zmniejszając zdrowie wrogiej kawalerii. Po 7 dniach wyzwań we „Wspomnieniach czardrzewa”, jeśli udało ci się ukończyć określone etapy, w trakcie następnej doby możesz wymienić żetony czardrzewa na nagrody. Ich wachlarz jest rozmaity: zaczynając od Hektora, nowego dowódcy włóczników, i „Pustego tronu”, skrzyni z wyjątkowym zdjęciem, a kończąc na innych dowódcach i skrzyniach przyjaźni.
 
Pierwsze „Wspomnienia czardrzewa” będą dostępne od 20 lipcado 28 lipca. W tym czasie masz szansę na odblokowanie nowego dowódcy, Hektora, i wyjątkowego zdjęcia „Pusty tron”. Zdobądź jak najwięcej żetonów czardrzewa, aby wymienić je na różne przedmioty!
Powyższa zawartość może podlegać korektom z uwagi na zmiany w planach deweloperskich. Ostateczne aktualizacje zostaną określone w grze.