R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNASystem ślubów już działa! Czy to związek na całe życie?
System ślubów już działa! Czy to związek na całe życie?


Nieustanne ostrzeżenia Neda Starka stały się rzeczywistością – zima zjawiła się w Westeros i wygląda na to, że nieprędko stąd odejdzie. Ale daleko poza murem, w naszym świecie, nastał inny sezon: ślubny!


System ślubów jest już dostępny w grze! Wszyscy gracze mają wybór: mogą poślubić kogoś ze swojego królestwa poślubić lub wieść życie singla. Niezależnie od tego, czy jesteś singlem, czy nie, niektóre z twoich statystyk zostaną zwiększone, gdy założysz pierścień. Małżeństwa w grze mogą odblokować wyjątkowe umiejętności po zwiększeniu swojego uroku, pozwalającego na ulepszenie poziomu obrączki i aktywowanie rozejmu dla obu małżonków. Cała uroczystość ślubna trwa około 30 minut w grze. Czytaj dalej, aby poznać więcej szczegółów.


Wejście: Kliknij budynek „Ceremonialny sept”, znajdujący się obok głównego miasta, aby uzyskać dostęp do wydarzenia.


Wymagania:


1. Do zawarcia małżeństwa: dwoje graczy musi pochodzić z tego samego królestwa i nie mogą być w związku małżeńskim. 


2. Do utrzymania statusu singla: Gracze niebędący w związku małżeńskim mogą pozostać singlami. Jednak jeśli pozostaniesz singlem i złożysz przysięgę Nocnej Straży, nie otrzymasz żadnej wiadomości z oświadczynami.


*Uwaga: Tylko inicjator powinien kupić pierścień, aby zorganizować ślub. Jeśli dwie osoby kupiły pierścień, jedna z nich otrzyma zwrot w postaci diamentów lub czarnych diamentów. 


Jeśli kupiono za diamenty, kwota zwrotu wynosi 10 000. 


Jeśli kupiono za czarne diamenty, odzyskasz kupon na 500/1000 czarnych diamentów.

 


Znajdź swój ideał i zorganizuj ceremonię


Czeka na ciebie wysłanie zaproszenia do osoby, z którą chcesz zawrzeć związek małżeński, niecierpliwe oczekiwanie na odpowiedź, wspólne wejście do septu i uczestnictwo w ceremonii w towarzystwie znajomych składających jak najserdeczniejsze życzenia. Cały ślub trwa 30 minut.


*Podczas tej ceremonii ślubnej Siedmiu błogosławi parę młodą rozejmem (Nie martw się, oni nie dopuszczą do Krwawych Godów). Przygotowania do ślubu i oświadczyny


Śluby dzielą się na 3 rodzaje: zwykłe, wystawne oraz luksusowe. Każdy ślub charakteryzuje się pierścieniem prawdziwej miłości, powozem ślubnym, fajerwerkami oraz innymi przedmiotami wymaganymi do ceremonii.


*Po dokonaniu zakupu ślubu nadal możesz zapłacić różnicę w cenie, aby podnieść jakość ślubu do luksusowej.


Możesz złożyć propozycję oświadczyn jednej niezamężnej osobie z tego samego królestwa, aby zawarła z tobą związek małżeński. Obie strony muszą przebywać na terenie głównego miasta, aby przejść do następnego etapu ślubu. Pamiętaj, że ceremonia ślubna nie może być zorganizowana podczas WK.

Sept ślubny i ceremonia


Na mapie są dostępne trzy rodzaje septów: Winterfell, Wysogród oraz Riverrun. Inicjator ślubu może wybrać dowolny sept na ślub. Jeśli inny ślub odbywa się aktualnie w sepcie, musisz zaczekać na jego koniec, zanim ruszysz do septu na swój ślub.


Możesz zaprosić znajomych do uczestnictwa w ślubie. Obie strony mogą rozsyłać skrzynie z różnymi prezentami i odpalić fajerwerki, które stworzą uroczysty klimat. Uczta weselna jest przeznaczona dla wszystkich gości – w czasie jej trwania goście i para młoda mogą korzystać z kanału ślubnego czatu, aby rozmawiać i odebrać nagrody ze skrzyń.


Kto będzie szczęśliwym zdobywcą największej liczby prezentów?

Odblokuj ekskluzywne umiejętności małżeństw


Po zakończeniu ceremonii ślubnej para młoda w obecności znajomych może założyć i ulepszyć obrączki, które kupił inicjator, aby odblokować ekskluzywne umiejętności. Kliknij w panel lorda, aby założyć obrączkę i podnieść jej poziom, gdy osiągniesz określoną wartość uroku, który daje dostęp do 6 umiejętności dla pary.


Od tej pory obie strony mają opiekować się sobą nawzajem i jeśli jedna z nich zostanie zaatakowana, rozejm natychmiast się aktywuje. 


1. Przeprowadzka z miłości


Wysyła partnerowi zaproszenie do relokacji, co skutkuje przeniesieniem miasta partnera w miejsce graniczące z twoim terytorium. Czas odnowy tej umiejętności wynosi 48 godz.


2. Kocham, więc chronię


Aktywuje rozejm na 4 godz. dla miasta twojego partnera. Czas odnowy tej umiejętności wynosi 48 godz.


3. Siła miłości


Zwiększa tempo wysyłania posiłków do twojego partnera o 20%.


4. Miłosna przesyłka


Zwiększa tempo transportowania zasobów do twojego partnera o 20%.


5. Jeden umysł


Aktywuje rozejm na 8 godz. dla twojego miasta. Spowoduje również aktywowanie rozejmu dla miasta twojego partnera, jeżeli graniczy ono z twoim miastem. Czas odnowy tej umiejętności wynosi 168 godz.


6. Wspólna walka


Gdy twój partner dołącza do najazdu zainicjowanego przez ciebie, twoje całkowite zdrowie zostaje zwiększone o 7,5%.*Przedmioty z urokiem można zdobyć w ramach aktywnych nagród, korzyści ze sklepu VIP oraz innych wydarzeń/pakietów. 


Pozostań singlem i złóż przysięgę Nocnej Straży


Możesz pozostać singlem, jeśli nie chcesz zawrzeć związku małżeńskiego w grze. Możesz wybrać spośród dwóch różnych sygnetów singla i aktywować status singla.


*Uwaga: można zrezygnować ze statusu singla w dowolnej chwili bez wpływu na wyposażony sygnet singla.

*Powyższa zawartość może podlegać korektom z uwagi na zmiany w planach deweloperskich. Ostateczne aktualizacje zostaną określone w grze.