R2Games

GAMES

STORE
Install R2Client LOGIN
GŁÓWNASystem Misji
System Misji

Gra w tej chwili zapewnia różne rodzaje misji dla graczy. Obecnie lista misji zawiera: misje fabularne, misje główne, misje przymierza oraz misje VIP.


Misje fabularne: wykonując je, odblokujesz zawartość w grze i zdobędziesz mnóstwo nagród, dlatego ukończenie ich powinno być dla ciebie najważniejsze.


Misje główne: składają się z serii misji z osiągnięciami dla każdego – od początkujących po zaawansowanych graczy. Jeśli stawiasz pierwsze kroki w grze, możesz wykonywać misje główne wraz z misjami fabularnymi, aby jak najszybciej oswoić się z działaniem gry. Misje główne będą towarzyszyć ci w trakcie rozwoju przez całą grę.


Misje przymierza: to rodzaj zadań w grze, których podjąć mogą się wyłącznie gracze znajdujący się w przymierzu. Po rozpoczęciu misji przymierza musisz jedynie czekać, aż zakończy się odliczanie i odebrać nagrodę. Dostępnych jest 5 poziomów misji: legendarny, epicki, rzadki, niepospolity i zwykły. Misje z wyższego poziomu zapewnią lepsze nagrody. Odświeżają się one co 6 godzin. Kiedy czas się skończy, trwające misje bądź misje z nagrodami czekającymi na odebranie nie zostaną zresetowane.


Misje VIP: zależnie od twojego poziomu VIP możesz odebrać różną liczbę skrzyń VIP każdego dnia. Co godzinę możesz odebrać skrzynię VIP pełną hojnych nagród.