R2Games

GAMES

STORE
Install R2Client LOGIN
GŁÓWNASzukajcie skarbów w Westeros razem ze znajomymi!
Szukajcie skarbów w Westeros razem ze znajomymi!

W całym Westeros ukryte skarby tylko czekają, aż ktoś je znajdzie. 


Od 14 do 16 czerwca w grze dostępne będzie pierwsze wydarzenie „Łowca skarbów”. Podczas niego razem ze znajomymi możecie szukać dawno zapomnianych skarbów i rabować miejsca ich ukrycia zajmowane przez innych graczy. Wszyscy gracze mogą również zdobyć barwniki oraz esencje smoków, odznaczenia, a także inne ciekawe łupy! Kliknijcie poniżej, aby poznać więcej szczegółów na temat skarbów.
Wymagania: gracze z poziomem zamku 17 lub wyższym


Dostęp: kliknij pozycję „Łowca skarbów” w panelu wydarzeń.


Czas trwania wydarzenia: 14–16 czerwca
Utwórzcie formację i połączcie siły ze znajomymi


Połączcie siły ze znajomymi i wspólnie wyruszcie na poszukiwania skarbów w Westeros! Jeden zespół składa się z 3 graczy z TEGO SAMEGO KRÓLESTWA. Po dołączeniu do zespołu gracz musi utworzyć formację do wystawienia. Gdy zespół jest kompletny i gotowy, tylko przywódca może rozpocząć poszukiwanie skarbów lub rabunek miejsc ich ukrycia, a podczas bitwy działają wyłącznie jego premie dowódcy i armii. Kiedy przywódca zespołu opuści grę, jego miejsce zajmie gracz, który dołączył do zespołu jako drugi.


Każde rozpoczęcie poszukiwania lub rabunku spowoduje zmniejszenie puli dostępnych prób wszystkich członków o 1. W czasie trwania aktywności członkowie nie mogą opuścić zespołu ani przenieść się do innego królestwa. Gracze mogą zmodyfikować swoją formację po powrocie własnej armii.
Szukajcie miejsc ukrycia skarbów, rabujcie je i chrońcie ich


Po udanym utworzeniu zespołu możecie rozpocząć poszukiwanie miejsc ukrycia skarbów porozrzucanych po całej mapie. Bądźcie jednak czujni, bo prawdopodobnie natkniecie się na wrogów z innych królestw. Im wyższy poziom miejsca ukrycia skarbu, tym lepsze nagrody znajdą poszukiwacze. 


Gdy zespół zajmie miejsce ukrycia skarbu, będzie musiał bronić go do końca, aby zdobyć nagrody. Jeśli obrona nie powiedzie się, miejsce ukrycia skarbu wpadnie w ręce wroga, który je zrabuje lub zajmie. Szczegóły armii okupanta są ukryte, gracze mają dostęp wyłącznie do ogólnych informacji. 


Każdego dnia zespół może wykorzystać określoną liczbę DARMOWYCH prób przeprowadzenia rabunku lub poszukiwania, które resetują się codziennie. Dodatkowe próby, dostępne do zakupienia, nie wygasają i można je wykorzystać w następnej rundzie.


Podczas obrony lub rabunku miejsca ukrycia skarbu WASZE ODDZIAŁY MOGĄ ZOSTAĆ RANNE LUB NAWET ZGINĄĆ. Pamiętajcie, by dobrze przemyśleć każdą decyzję!
Otwierajcie skrzynie i odbierajcie nagrody


Gdy obrona (lub rabunek) i zajęcie miejsca ukrycia skarbu zakończą się sukcesem, zwycięski zespół uzyska dostęp do trzech skrzyń. Kliknijcie jedną z nich, aby otrzymać nagrody, wśród których znajdują się: animacja marszu „Taniec kwiatów”, skrzynie z odznaczeniami, barwniki smoków, esencje cienia, diamenty i nie tylko! Każda skrzynia zawiera losowe nagrody. Sprawdźcie, któremu członkowi zespołu trafią się najlepsze łupy. Powodzenia!


Dancing Flowers.png
Zbierzcie znajomych i przygotujcie się na poszukiwania rzadkich skarbów w Westeros!
Powyższa zawartość może podlegać korektom z uwagi na zmiany w planach deweloperskich. Ostateczne aktualizacje zostaną określone w grze.