R2Games

GAMES

STORE
Games Hub
GŁÓWNATytuł: Zapowiedź systemu weselnego
Tytuł: Zapowiedź systemu weselnego


Nieustanne, złowrogie ostrzeżenia Neda Starka sprawdziły się - zima w Westeros nadeszła i wygląda na to, że potrwa to jakiś czas. Ale daleko poza murem, w naszym świecie, sezon nie jest zimą - tylko ślubem.Wiara Siódemki ma tradycyjnie duże ceremonie weselne wypełnione licznymi modlitwami, zwyczajami i ślubami. Cały proces weselny potrwa w grze około 30 minut. Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się więcej o nowym Systemie 

Ślubnym.


Przygotowanie do ślubu

Wesela są dostępne w 3 różnych klasach. Każdy pakiet ślubny zawiera Pierścień Prawdziwej Miłości, Karetkę Weselną, fajerwerki i inne przedmioty potrzebne do ceremonii. Po wybraniu ślubu możesz zaprosić partnera na panel weselny i rozpocząć propozycję małżeństwa.


* Po wybraniu ślubu nadal możesz zapłacić różnicę w cenie, aby przejść na wyższy poziom ślubu.


Propozycja małżeństwa 

1.Możesz oświadczyć się tylko jednemu wolnemu przyjacielowi, aby cię poślubił.

2.Oboje musicie być w Głównym Mieście, aby przejść do następnego etapu ślubu.Marsz weselny

Kiedy rozpocznie się ślub, pojedziesz Bryczką Weselną do Septu na ceremonię. Na mapie są trzy rodzaje Septów. Inicjator ślubu będzie mógł wybrać dowolny Sept na wesele. Jeśli we Sepcie odbywa się inne wesele, musisz poczekać, aż się skończy, zanim będziesz mógł maszerować do Septu na swój ślub.

* Marsz weselny nie może zostać przerwany ani odwołany po rozpoczęciu.


Ceremonia Ślubna

Możesz zaprosić znajomych na swój ślub, aby przyłączyli się do uroczystości. Po ceremonii odbywa się uczta weselna dla wszystkich gości. Goście i para mogą korzystać z ekskluzywnego kanału weselnego do rozmów. Mogą również odpalić fajerwerki na weselu i rozdawać losowe skrzynki z prezentami, aby nadać świąteczną atmosferę.


Specjalne umiejętności dla małżeństw

Przeprowadzka Miłośći

Wyślij swojemu partnerowi zaproszenie do przeprowadzki, przenosząc miasto partnera do lokalizacji graniczącej z Twoim.


Ochrona Miłości

Aktywuje kilkugodzinny rozejm dla miasta twojego partnera.


Wzmocnienie miłości

Zwiększa szybkość wysyłania posiłków do twojego partnera.


Transport Miłośći

Zwiększa szybkość transportu surowców do partnera.


Jednego umysłu

Aktywuje kilkuminutowy Rozejm dla twojego miasta; jeśli miasto twojego partnera graniczy z twoim, aktywuje to również podobny Rozejm dla partnera miasta.


Walczcie razem

Kiedy twój partner dołączy do rajdu zainicjowanego przez ciebie, twoje Całkowite Zdrowie wzrośnie.Przysięga Nocnej Straży

Oprócz zawarcia związku małżeńskiego z kimś możesz także zostać członkiem Nocnej Straży. Tylko gracze bez związku małżeńskiego mogą aktywować status singla, a następnie mogą wymienić Sygnet Singla, aby aktywować status Singla.


* Uwaga: Status Singla można zakończyć i nie wpłynie to na wyposażenie Pierścienia Sygnet Singla.